Klikając w odpowiedni obrazek dowiesz się więcej o naszych kalendarzach i plannerach. Niektóre z nich dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. 

PLANY LEKCJI naklejki PLANY LEKCJI naklejki
Producent: MAMY KALENDARZ
Cena: 3,00 zł
szt.
zobacz więcej
2 KARTECZKI PREZENTOWE 2 KARTECZKI PREZENTOWE
Cena: 7,00 zł
szt.
zobacz więcej
PAKOWANIE NA PREZENT PAKOWANIE NA PREZENT
Cena: 10,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zapasowy pisak Zapasowy pisak
Cena: 10,00 zł
szt.
zobacz więcej
ZESTAW NAKLEJEK ZESTAW NAKLEJEK
Producent: MAMY KALENDARZ
Cena: 15,00 zł
zestaw
zobacz więcej
  • przedsprzedaż
  • NOWOŚĆ
Zestaw kosmetyczek Zestaw kosmetyczek
Producent: BAGIC
Cena: 120,00 zł
zobacz więcej
Teczka materiałowa Teczka materiałowa
Producent: BAGIC
Cena: 140,00 zł
zobacz więcej
Torba Torba
Producent: BAGIC
Cena: 595,00 zł
zobacz więcej

Nie trzeba planować dnia. Nie trzeba planować tygodnia. Tak naprawdę, to w ogóle nic nie trzeba :) Ale jeśli chcesz, by Twoja rodzina mogła zrobić więcej, tracąc przy tym mniej energii, to zdecydowanie warto wspólny czas uporządkować i zaplanować.

Do tego celu w naszym domu korzystamy z MaMy Kalendarza, którego sekret tkwi nie tylko w powtarzalności tygodni, ale także w tym, że nawet dzieciom chce się tam wpisywać swoje aktywności, bo jest po prostu ładny i dobrze zaprojektowany.

Pozdrawiam

Jarek Kania Ojcowska Strona Mocy

 

MaMy Kalendarz jest z nami od ... chyba od zawsze, bo nie pamiętamy już czasów bez niego i nie wyobrażamy sobie kolejnego roku bez MaMy Kalendarza. Bynajmniej nie chodzi tu o przyzwyczajenie, ale o nasze potrzeby, na które ten rodzinny kalendarz odpowiada. Wszystkie w Mamopracuj.pl jesteśmy mamami i choć wznosimy się na wyżyny umiejętności planowania, to wiemy też jak bardzo ważne jest dzielenie się obowiązkami z naszymi dziećmi i partnerami. I MaMy Kalendarz nam w tym pomaga. Jest dla nas jak mapa, na której możemy spisywać swoje plany, zobowiązania i czas na przyjemności. 

Jesteśmy również od wielu lat partnerem projektu MaMy Kalendarz, bo bardzo cenimy sobie współpracę z Agnieszką i Anią. Stworzyły planner ze szczególną dbałością o każdy szczegół, który spełnia wszystkie potrzeby rodzinnego kalendarza. 

Z poważaniem,

Ewa Moskalik-Pieper Mamo Pracuj

 

 

 

 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl