Szukasz planera na lodówkę, ale wolisz pisać na papierze niż na suchościeralnej tablicy, bo chcesz by Twoje notatki były trwalsze i potrzebujesz planować dalej niż na jeden tydzień do przodu? To jest możliwe z MaMy Kalendarzem i samoprzylepnymi haczykami, które dołączyłyśmy do zestawu. Sprawdź jak nasze rozwiązanie sprawdzi się w Twoim domu.

Kolorowy planer kuchenny — gra o zdrowie i równowagę!

Jakie wyzwania powodują najwięcej konfliktów w rodzinach z dziećmi? To przede wszystkim odwieczne pytanie: “Mamo, tato, co na obiad?” Dzięki pomocy planera na lodówkę ten problem odejdzie w zapomnienie! Teraz cała rodzina może zagrać w angażującą, sobotnią grę — wymyślamy fantastyczne dania na następny tydzień, robimy listę zakupów, a wszystko zapisujemy w planerze. To także sposób, by raz na zawsze położyć kres sprzeczkom o to, czyim obowiązkiem tym razem było wyniesienie śmieci albo o której godzinie dziecko musi trafić na zajęcia pozalekcyjne czy do korepetytora. Potrzebny będzie tylko estetyczny kalendarz, długopis, pół godziny wolnego czasu i dobre chęci! A tych ostatnich z pewnością nie zabraknie, gdy obowiązki zamienią się w dobrą zabawę w rodzinnym gronie.

Praktyczny planer na lodówkę
Jak dobrze wiemy, z organizacją czasu bywa różnie. Jedne dni wydają się dłużyć w nieskończoność, a innym razem kończą się, zanim zdążymy się obejrzeć. By wzmocnić relacje w rodzinie, musimy jednak zapanować nad czasem na tyle, aby zawsze mieć go dla siebie nawzajem. Warto uczynić z tego nawyk, który pomoże nam wcielić w życie wielofunkcyjny planer na lodówkę. Nawet 5 minut przed wyjściem do pracy wystarczy na napisanie liściku dla drugiej połówki albo notki ze słowami wsparcia dla pociechy, którą czeka ważny egzamin. Przekonaj się, jak łatwo zapanujesz nad domowym chaosem z jednym z naszych planerów na lodówkę! Sprawdź wszystkie propozycje dostępne w naszym sklepie online.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl