DODATKI GRATIS

 

 

SAMODZIELNOŚĆ

 

Znajdziecie tu karty, które pomogą Waszym dzieciom w codziennych zadaniach.

 

 

ZAWIESZKI DO SZAFY

Jeżeli często stoicie rano przed dylematem "w co się dziś ubrać" to nasze zawieszki mogą okazać się idealnym rozwiązaniem. Skompletujcie swoją garderobę raz na jakiś czas, a o poranku Wy i Wasze dzieci bedziecie mieli o jedną sprawę mniej na głowie.
POBIERZ PLIK

 

BINGO DO SAMOCHODU

Proponujemy Wam grę, która ma za zadanie umilić czas w podróży. Wydrukujcie karty dla każdego członka rodziny i przed rozgrywką omówcie zasady. Gracze obserwują mijane po drodze obiekty. Ten kto odnajdzie obiekt przedstawiony na obrazku mówi na głos jego nazwę i miejsce gdzie go zauważył.
POBIERZ PLIK

 

KALENDARZ ALERGIKA

Z okazji pierwszego pylenia polecamy KARTĘ ALERGIKA.
POBIERZ PLIK

 

KARTA PUNKTUALNYCH PORANKÓW

Porozmawiajcie wspólnie z dziećmi ile czasu potrzebujecie od momentu pobudki do sprawnego wyjścia z domu. Warto zachęcić dzieci do samodzielności w porannych przygotowaniach.
POBIERZ PLIK

 

KARTA "POŻEGNANIA BEZ PŁAKANIA"

Początki w przedszkolu lub w szkole bywają trudne. Czy zmagacie się ze łzami i smutnymi pożegnaniami dzieci. Mamy dla Was Karty pożegnania bez płakania. Może i Waszym dzieciom pomogą pokonać łzy. Karty mogą okazać się przydatne także dla niani bądź dziadków.
POBIERZ PLIK

 

DOMOWA KARTA PACJENTA

Opracowaliśmy tabelkę, która jest pomocna w sezonie chorobowym, kiedy trzeba pamiętać, co, o której i jak długo należy podawać choremu. Dla najmłodszych przygotowane są do druku ikonki. Dzieci będą mogły same wkleić je w odpowiednią rubrykę.
POBIERZ PLIK

 

GIRLANDA

W niezwykle prosty sposób możecie stworzyć efektowną dekorację na przyjęcia. Z naszego szablonu wytnijcie trójkąty tej samej wielkości i przyklejcie je do sznurka. Powstałą girlandą udekorujcie pokój.
POBIERZ PLIK

 

SAMODZIELNY SMYK

Stworzyłyśmy dla Was Kartę Samodzielny Smyk, która pomoże usprawnić codzienną krzątaninę. Pobierzcie i uzupełniajcie według własnych potrzeb. To wspólna akcja MaMy Kalendarz i portalu Mamo Pracuj, serwis dla Mam i Pracodawców.
POBIERZ PLIK

 

LISTA WAKACYJNA

Udostępniamy nasze wakacyjne listy pakowania. Być może zainspirują Was do stworzenia swojej albo będą ratunkiem w pakowaniu. Oczywiście zachęcamy, aby nie zostawiać pakowania na ostatnią chwilę.
POBIERZ PLIK

 

KARTKA DLA MAMY

Taką kartkę z życzeniami i ze zdjęciem możecie wykonać sami w domu. Wystarczy wydrukować projekt, wyciąć kartkę, przykleić Wasze wspólne zdjęcie w oznaczonym miejscu, złożyć i dopisać osobiste życzenia. Kartka będzie idealnym dodatkiem do MaMy Kalendarza
POBIERZ PLIK

 

PASZPORT NA WAKACJE

Przygotujcie razem wakacyjny paszport rodzinny, w którym wypiszecie i podstemplujecie odwiedzone miejsca oraz zaplanujecie ciekawe atrakcje na wakacje. Podpowiadamy, że stemple można wykonać z ziemniaków, a kartki zszyć nićmi lub je skleić.
POBIERZ PLIK

 

ALBUM ULUBIONYCH DAŃ

Zachęcamy do wspólnego gotowania z dziećmi. Stwórzcie album, w którym zapiszecie przepisy na Wasze ulubione dania i desery. Zadbajcie o to, aby przy okazji wspólnego czasu w kuchni sfotografować wszystkich pomocników oraz gotowe danie. Wybrane zdjęcie zmniejszcie na komputerze, wydrukujcie i wklejcie obok przepisu i tak przygotowaną kartę wepnijcie do segregatora.
POBIERZ PLIK

 

KOPERTY

Dla lubiących pisać listy i liściki proponujemy nasze mini-koperty nawiązujące do estetyki MaMy Kalendarza. Koperty te można wydrukować i własnoręcznie złożyć. Zachęcamy, by nawet w dobie komunikacji elektronicznej, nie odchodzić całkowicie od słowa (odręcznie) pisanego. Wykorzystajcie nasze mini-koperty do napisania kilku miłych słów do swoich Bliskich.
POBIERZ PLIK

 

KARTA PILNEGO UCZNIA

W tym roku za namową jednej z mam stworzyłyśmy kartę dotyczącą odrabiania lekcji, czyli „Kartę Pilnego Ucznia” – odrabianie zadania bez płakania. My same też będziemy je wypróbowywać! Powodzenia!
POBIERZ PLIK

 

GROSZ DO GROSZA - nowa lekcja

Planujcie i kontrolujcie swój budżet, budujcie nawyki oszczędnościowe, załóżcie fundusz na nagłe wydatki, szukajcie dodatkowych dochodów. A przede wszystkim wspierajcie się! Razem jesteście niepokonani przez żadne przeciwności czy pokusy. Wspólnie wypracujcie rodzinne sposoby na sukcesy i porażki. W jedności siła.
POBIERZ PLIK

 

GROSZ DO GROSZA - poprzednie lekcje

Tutaj znajdziecie wszystkie poprzednie lekcje z cyklu inspiracji o rodzinnych finansach, przygotowanych wspólnie z Microfinance Centre (MFC).
POBIERZ PLIK

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl