Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

 

PO CO RODZINNY KALENDARZ ?

 Tysiące rodzin przekonało się, że warto planować wspólnie.


Zapiszcie wzajemne plany oraz obowiązki na nadchodzący tydzień w MaMy Kalendarzu.
Wspólne planowanie ułatwi rodzicom codzienną logistykę
i przygotuje dzieci do samodzielności.

 

MAMY KALENDARZ TYGODNIOWY TO DUŻO MIEJSCA NA ZAPISKI KAŻDEGO CZŁONKA RODZINY

Dużo miejsca i osobne kolumny dla każdej osoby porządkują, kto gdzie wpisuje swoje plany w MaMy Kalendarzu. Dzięki temu zapiski są bardziej czytelne.

Kiedy projektowałyśmy MaMy Kalendarz, była to główna potrzeba, którą chciałyśmy zaspokoić, bo w większości kalendarzy zawsze brakuje miejsca. Kalendarz i tablica obowiązków w jednym to rodzinne centrum dowodzenia!

CZY WY TEŻ TAK DUŻO ZAPISUJECIE? ;)

 

MAMY KALENDARZ TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEJ RODZINY!

 

 Dla nas MaMy Kalendarz stał się rodzinnym centrum dowodzenia! Nareszcie wszystko, co ważne jest w jednym miejscu: bieżące plany, ważne rocznice, daty urodzin, wizyty lekarskie, zebrania plany lekcji i odrywane listy zakupów! Kalendarz ma kieszonkę na rachunki, skierowania, zaproszenia i inne dokumenty, które nie mogą się zgubić.

GDZIE NAJLEPIEJ UMIEŚCIĆ
MAMY KALENDARZ?

 

MaMy Kalendarz to wspólny kalendarz... rodziców, dzieci, a nawet babć, dziadków i niań. Powieście go tam, gdzie przebywacie najczęściej i gdzie każdy będzie miał do niego łatwy dostęp! Jeśli brakuje Wam miejsca na ścianie, można go powiesić na lodówce. Sprawdzi się nawet leżąc na blacie lub stole.

W naszych domach MaMy Kalendarzy wisi w kuchni! ;)

 

CO MÓWIĄ INNI?

 

"Jestem pod ogromnym wrażeniem i gratuluję pomysłu! Kalendarz rewelacyjnie sprawdza się dla matki - polki, która ogarnia logistykę całej rodziny. Poza tym, dzięki zapiskom w kalendarzu wiszącym na honorowym miejscu, każdy czuje się ważnym członkiem rodziny. Piękna, gustowna i elegancka szata graficzna! REWELACJA ;)”

Kinga Zychowicz

 

***

„Dzięki temu kalendarzowi nawet w zabieganej rodzinie możemy być na bieżąco z grafikiem swoich współlokatorów. Super sprawa. Bardzo się sprawdza również jako rodzinny dziennik, warty przechowania dla wspomnień.”

 

***

"Jestem zachwycona! MaMy Kalendarz na pewno zawiśnie w widocznym punkcie naszego nowego mieszkania. Drugi kalendarz to prezent świąteczny dla rodziców, którzy regularnie podróżują, mają multum planów, zajęć i obowiązków więc myślę, że prezent ich zachwyci! Wspaniałe wykonanie ;) Gratuluję pomysłu i efektu! Trzymam za Was kciuki i wracam z kolejnymi zamówieniami za rok.” 

Ola Żylińska

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl