Jest czas na intensywną pracę, jest czas na refleksję.

0
Jest czas na intensywną pracę, jest czas na refleksję.

Być może zauważyliście, że ciszej u nas w mediach społecznościowych, bo zwykle o tej porze roku miałyśmy za sobą solidną kampanię marketingową. W tym roku jest inaczej, a jest to podyktowane kilkoma względami…
No, ale od początku. Kiedy w ubiegłym roku zaczynałyśmy myśleć nad naszym jubileuszowym wydaniem, miałyśmy bardzo ambitne plany. Planowałyśmy wiele wzorów i kolorów, nowe produkty i większe nakłady. Wtedy… wtedy nikt nie spodziewał się wojny za naszą wschodnią granicą i takiej sytuacji gospodarczej, w której wszyscy się znaleźliśmy.

Wtedy wiedziałyśmy tylko kto będzie autorem cotygodniowych inspiracji w kalendarzu i z niecierpliwością czekałyśmy na draft pomysłu. „Ja widzę to tak, że to będzie cykl skupiony wokół wartości, w których warto wychować dzieci i którymi ja w swoim życiu staram się każdego dnia kierować - powiedziała Agnieszka Stefaniuk, mama 7 dzieci, autorka książki „Jak to ogarnąć” i bliska osoba wielu mam w tym kraju. Znamy Agnieszkę kilka lat, zaufałyśmy, że to dobry kierunek.
Prace ruszyły, a potem przyszła wojna…

Pewnie wielu z Was miało to samo odczucie bezsensu wykonywania jakiejkolwiek pracy, wyrzuty sumienia angażowania się w „bzdury”, aż w końcu brak weny i pomysłów. My dosłownie stanęłyśmy i nie mogłyśmy ruszyć, ale im dłużej rozmawiałyśmy o tym jaki ma być nowy MaMy Kalendarz i na czym nam zależy, jasno wybrzmiewało, że ma być skupiony wokół rodziny i nieść w świat dobre przesłanie.

Ten cel pozwolił nam pracować dalej i mamy nadzieję, że tegoroczny kalendarz wypełniony po brzegi wartościowymi treściami, które każda mama będzie miała szansę od razu zasiać w swoje życie osiągnie swój cel. Największą radością byłaby dla nas świadomość, że zasiane ziarna dobra kiełkują w Waszych rodzinach, a po czasie cieszycie się z zebranych plonów. W tych trudnych i smutnych czasach, chcemy wierzyć, że wciąż mamy na coś wpływ. Że mimo otaczającego nas zła i beznadziei, jest światło, które świeci mocniej. Chcemy widzieć je także w naszych rodzinach, bo na to, jako mamy mamy w pierwszym rzędzie wpływ.

Kiedyś ktoś mądry powiedział: “Chcesz zmienić świat? Idź do domu i kochaj swoją rodzinę”… i tego życzymy Wam przede wszystkim.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl