MAMY KALENDARZ WSPIERA RODZINĘ

Jako mamy i autorki rodzinnych kalendarzy i planerów szkolnych ciągle szukamy rozwiązań, które pomagają nam jeszcze lepiej zatroszczyć się o nasze i Wasze rodziny. Naszą misją jest dzielenie się wskazówkami jak poprawić komunikację w rodzinie.

Rodzinne planowanie

PO CO RODZINNY KALENDARZ ?

Tysiące rodzin przekonało się, że warto planować wspólnie. Zapiszcie wzajemne plany oraz obowiązki na nadchodzący tydzień w MaMy Kalendarzu. Wspólne planowanie ułatwi rodzicom codzienną logistykę, a co najważniejsze przygotuje dzieci do samodzielności.

 

 

Dużo miejsca i osobne kolumny dla każdej osoby porządkują, kto gdzie wpisuje swoje plany w rodzinnym planerze. Dzięki temu zapiski są bardziej czytelne.

Kiedy projektowałyśmy MaMy Kalendarz, była to główna potrzeba, którą chciałyśmy zaspokoić, bo w większości kalendarzy zawsze brakuje miejsca. Teraz możesz mieć kalendarz i tablicę obowiązków w jednym.

MAMY KALENDARZ TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEJ RODZINY!

Dla nas MaMy Kalendarz stał się rodzinnym centrum dowodzenia! Nareszcie wszystko, co ważne jest w jednym miejscu: bieżące plany, ważne rocznice, daty urodzin, wizyty lekarskie, zebrania plany lekcji i odrywane listy zakupów. Kalendarz ma kieszonkę na rachunki, skierowania, zaproszenia oraz inne dokumenty, które nie mogą się zgubić.

 

GDZIE NAJLEPIEJ UMIEŚCIĆ
MAMY KALENDARZ?

MaMy Kalendarz to wspólny planner... rodziców, dzieci, a nawet babć, dziadków i niań. Powieście go tam, gdzie przebywacie najczęściej, gdzie każdy będzie miał do niego łatwy dostęp! Jeśli brakuje Wam miejsca na ścianie, można go powiesić na lodówce. Sprawdzi się też leżąc na blacie lub stole.

Dla kogo planer bez dat? – uniwersalny sposób na dobrą organizację 0
Dla kogo planer bez dat? – uniwersalny sposób na dobrą organizację

W perspektywie Nowego Roku i wyzwań, jakie się z nim wiążą, dobra organizacja to podstawa! Chcemy sobie lepiej radzić z nowymi zadaniami, mieć więcej czasu dla rodziny, żyć w wolniejszym tempie i bez stresu… W związku z tym, często decydujemy się na tradycyjny kalendarz. Niektórym jednak spodoba się bardziej nowatorskie rozwiązanie…

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl